PILNE

"Biała sobota" w szpitalu wojskowym na Wrocławskiej

26 czerwca 2019 Zdrowie
Jakub Kot

Redaktor Naczelny

Szpital wojskowy przy ul. Wrocławskiej 1-3 zaprasza mieszkańców Krakowa i okolic na "białą sobotę", która odbędzie się 29 czerwca w godzinach od 9.00 do 14.00. To dobra okazja, aby sprawdzić stan swojego zdrowia i bezpłatnie wykonać badania. 

Zapisy na badania i konsultacje odbędą się na miejscu w czasie trwania wydarzenia w rejestracji polikliniki w budynku nr 1. Należy mieć przy sobie dowód osobisty.

Pacjenci będą mogli skorzystać z konsultacji: dietetycznej, dermatologicznej, gastroenterologicznej, hepatologicznej, internistycznej, kardiologicznej, laryngologicznej, neurologicznej, pediatrycznej, ortopedycznej, urologicznej, w zakresie chirurgii onkologicznej i plastycznej, a także wykonać przegląd stomatologiczny.

W ramach "białe soboty" zaplanowano także badania laboratoryjne, pomiar glikemii, wideodermatoskopię, spirometrię, USG: jamy brzusznej, piersi, tarczycy, a także echo serca i ankietowe badania przesiewowe w kierunku bezdechu sennego. W programie znalazły się też wykłady, pogadanki i porady pracowników socjalnych.Fot. Pixabay 

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.