PILNE

Chcesz spotkać noblistkę? Pobierz wejściówkę

23 października 2019 Kultura
Jakub Kot

Redaktor Naczelny

Masz pytanie do noblistki? Napisz je, przyjdź na spotkanie i posłuchaj, jak organizatorzy festiwalu zadają je autorce! Olga Tokarczuk przyjęła zaproszenie Festiwalu Conrada i Wydawnictwa Literackiego i spotka się ze swoimi czytelnikami już w tę sobotę - 26 października, o godz. 15.00. Następnego dnia, w niedzielę 27 października od godz. 10.00, Noblistka będzie podpisywała egzemplarze swoich powieści.

26 października, godz. 15.00, Sala Audytoryjna im. Krzysztofa Pendereckiego w Centrum Kongresowym ICE Kraków - tę datę i adres trzeba zapisać w festiwalowym kalendarzu. Właśnie wtedy Olga Tokarczuk, wybitna polska powieściopisarka, która przed kilkoma dniami została uhonorowana Nagrodą Nobla w dziedzinie literatury, porozmawia z festiwalową publicznością.

Akademia Szwedzka wyróżniła pisarkę "za wyobraźnię narracyjną, która z encyklopedyczną pasją pokazuje przekraczanie granic jako formę życia", przyznając jej Nagrodę Nobla za 2018 rok! To moment wyjątkowy nie tylko dla samej autorki, dla kultury polskiej, ale też i dla nas - czytelników, którzy wspierają autorkę od czasów "Podróży ludzi księgi", przez "Prawiek i Biegunów", aż po "Księgi Jakubowe". Dlatego to ważne, żeby na pierwszym krakowskim spotkaniu wybrzmiały właśnie czytelnicze głosy. Chcesz zapytać o wrażenia po ogłoszeniu werdyktu, o warsztat pracy, a może o inspiracje, czy po prostu zwykłą codzienność? Napisz do nas adres: zapytajolge@biurofestiwalowe.pl. Na pytania czekamy do czwartku do godz. 18.00!

By spotkać się z Olgą Tokarczuk trzeba pobrać darmową wejściówkę za pomocą portalu Evenea lub w stacjonarnie w Punktach InfoKraków - szczegóły na stronie Festiwalu Conrada.

Na jedną osobę przypada jedna wejściówka.

Wejście do ICE Kraków będzie otwarte od godz. 13.00. Fot. Festiwal Conrada

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.