PILNE

Darmowe badania profilaktyczne

Szpital św. Rafała organizuje akcję „Zdrowy ruch to zdrowe serce”, w ramach której będzie można skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów

21 kwietnia 2016 Zdrowie
Autor:  KC

Z okazji  otwarcia nowego Oddziału Kardiologicznego Leczenia Przewlekłej Niewydolności Krążenia Szpital św. Rafała organizuje akcję „Zdrowy ruch to zdrowe serce”, w ramach której będzie można skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów oraz badań, m.in. echa serca, USG, pomiaru ciśnienia tętniczego krwi.

W ramach akcji „Zdrowy ruch to zdrowe serce”, która odbędzie się we czwartek (21 kwietnia) w godz. 11-14 w Szpitalu św. Rafała będzie można dowiedzieć się, jak wygląda model rehabilitacji pacjenta po incydencie kardiologicznym, poznać inne możliwości rehabilitacji w ramach oddziałów szpitalnych i rehabilitacyjnych usług komercyjnych.

Krakowianie będą mogli także sprawdzić stan swojego zdrowia, korzystając z badań profilaktycznych, m.in. z porad dietetyka, lekarza rehabilitacji medycznej, fizjoterapeuty i psychologa oraz ginekologa, oraz wykonać badania pomiaru tkanki tłuszczowej, BMI,  poziomu ciśnienia tętniczego krwi,  glukozy, EKG i CTK,  a także USG.  

Lekarze będą również udzielać porad dla pacjentów z incydentami kardiologicznymi i ich rodzin.Liczba miejsc na badania jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracja pod numerem: 801 462 988.


KC

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.