PILNE

Darmowy weekend na basenie

18 grudnia 2019 Apetyt na Kraków
Jakub Kot

Redaktor Naczelny

W przedświąteczną sobotę i niedzielę, wszystkich mieszkańców Krakowa zapraszamy na darmowy weekend organizowany w nowo powstałym Dzielnicowym Centrum Sportu i Rekreacji na Kozłówce. Dla pierwszych stu osób, które w dniach 21-22 grudnia w godz. 7.00-22.30 odwiedzą centrum i skorzystają z jego atrakcji, przewidziano upominki. 

Główną atrakcją nowo powstałego Dzielnicowego Centrum Sportu i Rekreacji jest część basenowa: z krytą pływalnią o wymiarach 25 m x 12,5 m i ruchomym dnem, umożliwiającym sterowanie poziomem głębokości wody, z częścią rekreacyjną, basenem z hydromasażem, basenem dla małych dzieci oraz dwoma wannami jacuzzi. Na połowie niecki basenowej można regulować głębokość od zera do 120 cm, co jest bardzo przydatne szczególnie przy nauce pływania małych dzieci. W centrum znalazło się też zaplecze szatniowe, część saunowa, kompleks sal fitness i siłowni wraz z szatniami, a także sklepik i minibar.

Wykonawcą inwestycji, wyłonionym w przetargu nieograniczonym, została firma PBP Chemobudowa Kraków SA, a autorem projektu jest Pracownia Projektowa "PION" z Łodzi. Inwestycja realizowana była pod nadzorem Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie. Jej całkowity koszt wraz z wyposażeniem wyniósł 23 368 276,00 zł. W całości zostały one pokryte ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Fot. Pixabay 

Źródło: krakow.pl

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.