PILNE

Genialny skrzypek, André Rieu zagra w Tauron Arenie

04 maja 2017 Kultura
Autor:  m.s.

Jeden z najbardziej wyjątkowych artystów naszych czasów: holenderski skrzypek André Rieu, po fantastycznych koncertach w Argentynie, Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii i Niemczech powraca do Polski. Światowej sławy artysta zachwyci swoich polskich fanów w TAURON Arenie Kraków 25 maja. 

To będzie jego trzeci występ w największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce. Artyście towarzyszyć będzie Orkiestra Johanna Straussa.

André Rieu mówi o emocjach, że są najważniejszą rzeczą na świecie! - Powinniśmy starać się podejmować decyzje w naszym życiu, w naszych sercach, a nie w naszych głowach. Ludzie często pytają mnie, w jaki sposób wybieram muzykę, którą gram – to czysta intuicja. Kocham Johanna Straussa, ale Andrew Lloyd Webber i Bruce Springsteen pobudzają mnie także. Powinniśmy przestać ograniczać się w kategoriach i przekraczać granice – nie tylko pod względem muzycznym, ale także w naszym naszym życiu.

 40 milionów sprzedanych płyt, 600 tys. fanów na corocznych koncertach z największą orkiestrą na świecie: osiągnięcia André mówią same za siebie.

André Rieu jest współczesnym Johannem Straussem, zwanym na całym świecie „Królem Walca” naszych czasów. Od 1994 roku podróżuje po świecie z własną orkiestrą, spełniając swoje marzenia. Jego fani uwielbiają, ciekawy repertuar i jego wyjątkowość i niezwykle rozrywkowy styl koncertów.

Swój największy koncert do tej pory zagrał w Melbourne przed tłumem 38 tys. fanów. Wszystkie kostiumy, instrumenty oraz konstrukcje sceniczne produkowane są cztery razy, tak aby zagwarantować dostępność ekstrawaganckiego wystroju podczas trasy między kontynentami. W TAURON Arenie Kraków André Rieu zagrał do tej pory dwa razy – w czerwcu 2016 r. i w maju 2015 r.

André Rieu wystąpi w Krakowie 25 maja 2017 r. Koncerty odbędą się także w Łodzi i Gdańsku. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie organizatora: www.andrerieu.com. Bilety można kupić za pośrednictwem stron: www.andrerieu.com i www.eventim.pl.

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.