PILNE

Kibicujesz Hutnikowi? To powinno Cię zainteresować

25 lutego 2020 Sport
Autor:  Redakcja

Wielkimi krokami zbliża się dzień jubileuszu 70-lecia Klubu Sportowego Hutnik Kraków. Wprawdzie dokładna data przypada 21 marca, ale klub zaplanował sporo atrakcji na cały nadchodzący jubileuszowy rok. 

-Pomysłów jest dużo, nasze plany zdradzać będziemy stopniowo, już teraz mogę powiedzieć, że na pewno na Suchych Stawach nie zabraknie emocji sportowych. - zapewnia Artur Trębacz, prezes Hutnika -Dziś mogę przedstawić pierwsze projekty realizowane w roku jubileuszowym. Na początek powrócimy do kilku projektów, które w ostatnim czasie delikatnie się zakurzyły. Pragniemy zadbać o naszych najwierniejszych kibiców. Właśnie dlatego trwają już prace nad odświeżeniem programu członków stowarzyszenia Nowy Hutnik 2010 oraz nowym wcieleniem sklepu kibica. - dodaje.

W najbliższym czasie ogłoszone zostaną odświeżone zasady członkostwa w Stowarzyszeniu Nowy Hutnik 2010. Pojawią się cztery kategorie członkostwa dla dorosłych oraz dodatkowa skierowana do dzieci.  Kibice otrzymają plastikowe karty kibica, drobne upominki, dostęp do specjalnej grupy na facebooku czy możliwość zakupu limitowanych serii gadżetów klubowych skierowanych tylko do członków stowarzyszenia. Już teraz zapraszamy wszystkich aktywnych członków oraz nowe osoby chcące przystąpić do stowarzyszenia do kontaktu mailowego: kibice@nh2010.pl. 

Kolejną nowością, która ujrzy światło dziennie na wiosnę jest profesjonalny sklep kibica on-line. Dzięki współpracy z firmami Irmar oraz ZrobiSie już rozpoczęły się nad nim prace. Gadżety kupować będzie można przez internet, a swoje zamówienia opłacać błyskawicznym przelewem lub kartą. Później towary dostarczy kurier lub samodzielnie odbierzemy w paczkomacie albo siedzibie firmy ZrobiSie.

-Projekt klubowego sklepu powstawał będzie stopniowo i na pewno będzie się rozwijał. Na początku asortyment będzie ograniczony, jednak z czasem mamy w planach jego znaczną rozbudowę. Jedną z funkcjonalności sklepu ma być możliwość opłacenia składki przez członków stowarzyszenia - wyjaśnia Artur Trębacz. -Mogę zapewnić również, że w sklepie pojawią się wyczekiwane przez naszych kibiców oficjalne gadżety klubowe z okazji 70 lecia klubu. 

Seria pierwszych limitowanych gadżetów dostępna będzie w postaci magnesów-cegiełek już od pierwszego spotkania na Suchych Stawach Na specjalnie ustawionych stoiskach dostępne będą magnesy z bohaterami wybranej przez kibiców jedenastki 70-lecia. Na każdym meczu dostępny będzie tylko jeden bohater drużyny 70-lecia, aby zdobyć cały komplet kibice powinni pojawić się na wszystkich spotkaniach Hutnika. Limitowana edycja, powstanie jedynie 70 kompletów magnesów.


Fot. Marcin Kądziołka 

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.