PILNE

Koncert Granie na SZCZekanie

11 listopada 2019 Kultura
Jakub Kot

Redaktor Naczelny

We wtorek, 12 listopada o godz. 18.30 w teatrze im. Juliusza Słowackiego odbędzie się już po raz trzydziesty pierwszy koncert "Granie na SZCZekanie". To charytatywna impreza, z której dochód zostanie przekazany na rzecz Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. 

Także w tym roku najwięksi artyści polskiej sceny zdecydowali się wesprzeć zwierzaki ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie. Na deskach Teatru usłyszymy Krzysztofa Cugowskiego, Ewę Błachnio i Muzikantów, Roberta Chojnackiego, Future Folk, Olę Królik i Jacka Królika, Kasię Moś, Mirosława Hady, Tomasza Kałwaka, Łukasza Adamczyka, Renatę Żełobowską-Orzechowską, Mariusza Pędziałka, Magdę Hanausek oraz Nadię Socha. Koncert uświetni również występ gościa-niespodzianki. Całość, tradycyjnie już, poprowadzi jeden z pomysłodawców imprezy i miłośnik zwierząt - Łukasz Lech. Dochód z koncertu oraz odbywającej się w jego czasie aukcji, przeznaczony zostanie na zakup wanny do rehabilitacji do ambulatorium Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie.

Organizatorami koncertu są Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami oraz Łukasz Lech. Wydarzenie patronatem honorowym objęli prezydent Krakowa Jacek Majchrowski oraz duszpasterz artystów ks. infułat Jerzy Bryła. Bilety do nabycia w Biurze KTOZ przy ul. Floriańskiej 53, punkcie InfoKraków przy ul. św. Jana 2, w kasie teatru im. Juliusza Słowackiego oraz online nateatrwkrakowie.pl

Fot. Pixabay 


Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.