PILNE

Kończy się czas na głosowanie! Zagłosuj i miej wpływ na swoje miasto! [Fotoreportaż]

06 października 2019 Miasto
Autor:  Małgorzata Skiba

Powoli kończy się czas na głosowanie w Budżecie Obywatelskim. Kto jeszcze nie oddał głosu może to uczynić w dowolnej chwili przez Internet, w punktach stacjonarnych lub w Mobilnych Punktach Głosowania. Jutro, tj. poniedziałek - 7. października - to ostatni dzień kiedy można wziąć udział w głosowaniu.

Mobilne Punkty Głosowania będą usytuowane w następujących miejscach:

7 października (poniedziałek)
Kampus Ruczaj UJ  - 10.30-13:30
Rondo Mogilskie - 14.00-17.30

Jeśli chodzi o stacjonarne punkty, to ich lista znajduje się na stroni internetowej:https://budzet.krakow.pl/aktualnosci/233071,1909,komunikat,budzet_obywatelski_2019___wykaz_punktow_do_glosowania.html

Przypominamy, że w głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Krakowa, niezależnie od tego ile ma lat. Biorąc udział w głosowaniu po oznaczeniu odpowiedniej zgody można wziąć równocześnie udział w Loterii Promocyjnej Budżet Obywatelski 2019, w której do wygrania są tablety. 

Głosowanie w Budżecie Obywatelskim pozwala mieć realny wpływ na inwestycje i wygląd naszego miasta.  Ponad 12 tysięcy osób zagłosowało już przez Internet, a szereg innych osób stacjonarnie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą fotorelacją jak przebiegało głosowanie w Mobilnych Punktach. 

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.