PILNE

Nocna komunikacja w Bieżanowie - będą zmiany

18 listopada 2019 Komunikacja
Jakub Kot

Redaktor Naczelny

Od nocy z poniedziałku na wtorek, 18 na 19 listopada, do nocy z piątku na sobotę, 23 na 24 listopada, będą prowadzone prace serwisowe na torowisku na ul. Teligi i Ćwiklińskiej. W związku z tym zostaną wprowadzone zmiany w kursowaniu linii nr 69 i 669 - informuje Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie.

 

Linia tramwajowa:

  • nr 69 - będzie kursować po trasie skróconej: "Krowodrza Górka" - "Prokocim". Godziny odjazdów na skróconym odcinku trasy nie ulegną zmianie. Zmiana trasy nie dotyczy kursów z "Nowego Bieżanowa P+R" o godz. 23.21, 23.51 i 0.21, które zostaną wykonane na pełnej trasie.

Linia autobusowa:

  • nr 669 - zostanie uruchomiona i będzie kursować po trasie skróconej:"Nowy Bieżanów P+R" - ul. Ćwiklińskiej, ul. Teligi, ul. Wielicka - "Wlotowa" (powrót: ul. Wielicka, ul. Wlotowa, ul. Polonijna, ul. Facimiech).
    • Przystanek końcowo-początkowy "Wlotowa" będzie zlokalizowany na ul. Wielickiej, na istniejącym przystanku w kierunku centrum Krakowa. Rozkład jazdy zostanie dostosowany do godzin przyjazdów i odjazdów tramwajów na przystanku "Wlotowa".

Uwaga!

W związku z tym, że dla linii nr 669 nie zostanie uruchomiony przystanek "Prokocim", przesiadka między linią tramwajową i autobusową będzie możliwa tylko na przystanku "Wlotowa".Fot. Pixabay 

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.