PILNE

"Ogórek" znowu jeździ po Krakowie. Przejazd nim tylko dla wybranych

16 kwietnia 2018 Komunikacja
Autor:  m.s.

Do 20 kwietnia po ulicach Krakowa będzie kursować zabytkowy autobus „ogórek”, który zamieni się w mobilny punkt informacyjny dla chętnych do pracy w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym. MPK podkreśla, że przejazd jest bezpłatny.

 Do tej pory kandydaci uzyskiwali informacje telefonicznie, mailowo lub osobiście w budynku krakowskiego przewoźnika przy ul. J. Brożka 3. Teraz będą mogli również wsiąść do zabytkowego autobusu, a  w nim porozmawiać o warunkach pracy, czy uzyskać odpowiedzi na pytania i wątpliwości.

Do ich dyspozycjąi będą pracownicy Działu Personalnego MPK i kierownicy stacji obsługi oraz zajezdni tramwajowych i autobusowych. Autobus będzie kursował od godz. 11 do 18 z Borku Fałęckiego do Kombinatu (kurs został zaplanowany ul. Zakopiańską, Wadowicką, M. Konopnickiej, Alejami Trzech Wieszczów, al. 29 Listopada, ul. Opolską, Bora-Komorowskiego, al. Andersa i al. Solidarności).

Odjazdy z Borku Fałęckiego zostały zaplanowane na godz. 11.00, 13.30 i 16.00 (szczegółowy rozkłady jazdy jest dostępny na stronie internetowej www.mpk.krakow.pl). Przejazd jest bezpłatny.

Krk 300x250
Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.