PILNE

Poniedziałek - więc czas na sportowe podsumowanie tygodnia

26 sierpnia 2019 Sport
Autor:  Małgorzata Skiba

Jak co poniedziałek zapraszamy na podsumowanie najważniejszych sportowych wydarzeń. W centrum zainteresowania oczywiście sport tylko "krakowski". Wisła, Cracovia, niższe ligi, czy piłka nożna kobiet - to wszystko znajdziecie w naszym tekście. 


Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 5. kolejka:

Wisła Kraków - ŁKS Łódź 4-0 (2-0)
Brożek 23', 90', Niepsuj 44', Vukan Savićević 61'.

Szesnaście. Od sobotniego spotkania z ŁKS-em w tylu sezonach polskiej Ekstraklasy zdobywał bramki Paweł Brożek. M.in. dzięki jego dwóm trafieniom "Biała Gwiazda" efektownie pokonała beniaminka z Łodzi 4:0. Na początku spotkania okazje do wykazania się mieli bramkarze - Buchalik po strzale Grzesika, a Kołba po próbie Brożka i trzeba przyznać, że obaj pokazali się z dobrej strony. W 23. minucie meczu Kołba był już jednak bezradny - ładne dośrodkowanie Savićevicia wykończył celną "główką", zdobywając swoją pierwszą bramkę w tym spotkaniu, Brożek. Jeszcze przed przerwą Wiśle udało powiększyć swoje prowadzenie - kolejne dośrodkowanie, tym razem z rzutu rożnego, zamienił strzałem głową na gola Niepsuj. Tuż po zmianie stron, w słupek uderzył Boguski, natomiast w 61. minucie nic już nie mogło pomóc golkiperowi łodzian po atomowym uderzeniu Savićevicia. Trzeba przyznać, że gol ten był ozdobą piątkowego spotkania. Przed kolejnymi świetnymi szansami stanęli Boguski i Buksa, jednak najpierw na posterunku był Kołba, a później kolejny raz przyszedł mu w sukurs słupek. W doliczonym czasie gry, bramkarza ŁKS-u pokonał po raz kolejny Brożek, po raz kolejny głową, tym razem jednak dośrodkowującym piłkę był wprowadzony boisko w 60. minucie Błaszczykowski. Dzięki temu zwycięstwu Wisła awansowała na 6. miejsce w tabeli, mając na koncie 7 punktów. Kolejne spotkanie Wiślacy rozegrają w Białymstoku, z miejscową Jagiellonią, w piątek, 23 sierpnia, o godzinie 20:30.

Wisła: Buchalik - Niepsuj, Klemenz (46' Wasilewski), Janicki, Sadlok - Boguski, Jean Carlos Silva, Wojtkowski (77' Buksa), Savićević, Chuca (60' Błaszczykowski) - Brożek.

ŁKS: Kołba - Grzesik, Rozwandowicz, Sobociński, Bogusz - Dani Ramírez, Kalinkowski, Ricardo Guima, Wolski (71' Piątek), Pirulo (63' Bryła) - Sekulski (83' Kujawa).

Żółte kartki: Niepsuj, Buksa.

Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 5. kolejka:

Śląsk Wrocław - Cracovia 2-1 (1-0)
Pich 30', Cholewiak 87' - Rubio 71'.

Nie udał się Cracovii wyjazd do Wrocławia na mecz z liderem tabeli. Choć pierwszą dobrą sytuację w tym spotkaniu stworzyła sobie właśnie ekipa "Pasów" - w 12. minucie próbował Wdowiak, jednak nie udało mu się pokonać Putnockiego. Chwilę później uderzenie van Amersfoorta minęło słupek bramki słowackiego bramkarza Śląska. Co nie udało krakowianom, udało się gospodarzom. W 30. minucie, po zamieszaniu w polu karnym Cracovii, piłka trafiła do Picha, a ten nie dał szans Peškovičowi i Śląsk mógł cieszyć się z prowadzenia. Po zmianie stron przed szansą ponownie stanął Pich, jednak tym razem jego uderzenie minęło bramkę "Pasów". W 71. minucie w końcu goście dopięli swego i doprowadzili do wyrównania. Piłkę w polu karnym dostał Rubio, który mocnym uderzeniem w narożnik bramki nie dał szans Putnockiemu. Kilka minut później dobrą okazję miał jeszcze Gol, ale tym razem golkiper wrocławian był na posterunku. Gdy wydawało się, że mecz może zakończyć się podziałem punktów, na uderzenie z dystansu zdecydował się Cholewiak. I trzeba przyznać pomocnikowi Śląska, że była to bardzo dobra decyzja, bo to piękne uderzenie przyniosło efekt w postaci bramki i, ostatecznie, trzech punktów dla zespołu z Wrocławia, który pozostał dzięki temu zwycięstwu liderem tabeli. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry sędzia tego spotkania - Daniel Stefański - sprawdzał jeszcze za pomocą VAR-u czy krakowianie nie powinni otrzymać rzutu karnego za zagranie wrocławskiego obrońcy ręką we własnym polu karnym, jednak decyzja była negatywna dla "Pasów" i nie dostali oni szansy na doprowadzenie do remisu z "jedenastki". Cracovia po pięciu kolejkach zajmuje 7. miejsce z siedmioma punktami na koncie, a kolejne spotkanie rozegra w najbliższą sobotę, 24 sierpnia, o godzinie 15:00 przed własną publicznością z Arką Gdynia.

Śląsk: Putnocký - Broź, Puerto, Golla, Štiglec - Musonda (74' Cholewiak), Łabojko, Chrapek (89' Łyszczarz), Pich, Płacheta - Expósito (82' Szczepan).

Cracovia: Peškovič - Râpă, Dytiatjew, Jablonský, Diego Ferraresso - Wdowiak (46' Rubio), Gol, van Amersfoort (85' Piszczek), Lusiusz (88' Pik), Hanca - Rafael Lopes.

Żółte kartki: Chrapek, Płacheta - Rubio, Dytiatjew, Gol.

Piłka nożna - II Liga, 4. kolejka: 

Legionovia Legionowo Garbarnia Kraków 0-2 (0-1)
Słoma 26', Feliks 90'.

Po ciężkim sezonie 2018/2019, Garbarnia wreszcie odżyła i daje kibicom powody do radości. Co prawda pierwsze spotkanie z Górnikiem Łęczną przegrała, ale już trzy kolejne zakończyły się zwycięstwem podpiecznych trenera Łukasza Surmy. Nowy trener, zmiany w szatni i póki co efektami można się zachwycać. "Brązowi" z Legionowa przywieźli kolejne trzy punkty. Na pewno pomógł im fakt, że od 79. minuty grali z przewagą jednego zawodnika, a sam trener Legionovii już w 39. minucie obejrzał czerwoną kartkę [zgodnie z nowymi przepisami zawodników z ławki rezerwowych i sztab szkoleniowy arbiter może ukarać żółtą lub czerwoną kartką]. Na wyróżnienie w meczu zasługują m.in. Kuczak, Mruk, Marszalik oraz fakt, że w II części spotkania w barwach "Brązowych" grało czterech młodzieżowców. Aktualnie Garbarnia zajmuje 2. miejsce w tabeli, tuż za Resovią, do której traci jeden punkt. W rozpoczynającym się tygodniu, podopieczni trenera Łukasza Surmy rozegrają dwa mecze u siebie. Najpierw, w środę 21. sierpnia podejmą Pogoń Siedlce o godzinie 17:00, a następnie w sobotę, 24. sierpnia o godzinie 17:30 zmierzą się z rezerwami Lecha Poznań.  

Legionovia: Stefaniak - Będzieszak (62' Zembrowski), Waleńcik, Choroś (82' Gajewski), Straus - Małek (60' Imiela), Zaklika (83' Wawrzynowicz), Janković, Koziara, Więdłocha - Podliński.

Garbarnia: Kozioł - Kowalski, Duda, Masiuda, Mruk, Marszalik - Szewczyk (69' Wyjadłowski), Kuczak, Kostrubała (58' Kołbon), Słoma (60' Górecki) - Wójcik (65' Feliks).

Żółte kartki: Podliński, Będzieszak, Zaklika, Waleńcik - Słoma, Kozioł, Kowalski, Mruk.
Czerwona kartka: Janković (79', za obrazę sędziego).

Piłka nożna - III Liga, 2. kolejka: 

Podlasie Biała Podlaska - Hutnik Kraków 0-2 (0-0)
Linca 58', Świątek 90'.

Podlasie: Zagórski - Andrzejuk, Konaszewski, Pyrka (90' Skrodziuk), Komar - Kuron (84' Korol), Nieścieruk (69' Martynek), Kaznokha, Dmowski (89' Dmitruk), Kosieradzki (59' Zabielski) - Jastrzębski.

Hutnik: Zając - Janecki, Leśniak, Garzeł, Tetych - Reczulski (65' Sobala), Gamrot, Kołodziej, Świątek, Linca - Ogar (75' Jaklik).

Żółte kartki: Komar, Kaznocha, Jastrzębski.

Piłka nożna - III Liga, 3. kolejka: 

Hutnik Kraków - Wisła Sandomierz 3-3 (0-1)
Sobala 56', Świątek 83', Reczulski 89' - Zawiślak 28', 72', Piechniak 75'.

Hutnik: Zając - Janecki (67' Jaklik), Leśniak (84' Handzlik), Garzeł, Tetych (68' Pyciak) - Sobala, Gamrot (74' Drąg), Kołodziej, Świątek, Linca - Ogar (46' Reczulski).

Wisła: Wierzgacz - Franczak, Konefał, Czerwiak, Chorab - Piątkowski, Jeziorski, Tyl, Kmiotek (67' Piechniak), Dachnowskij (30' Sudy) - Zawiślak. 

Żółte kartki: Kołodziej, Leśniak, Sobala - Czerwiak.
Czerwona kartka: Kołodziej 31'( w konsekwencji dwóch żółtych kartek).

Piłka nożna - IV liga, 1. kolejka:

Dalin Myślenice - Wisła II Kraków 4-2 (1-1)
Burkat 21', 67', Kałat 56' (k.), 72'  - Bartosz 36', Morys 55'

Dalin Myślenice: Szymala - Biel, Kowalski (50' Mistarz), Senderski, Przetocki, Górecki J. (87' Rak), Dojtan, Kałat, Kawula (63' Łyduch), Burkat, Górecki M. (90' Cienkosz).

Wisła II Kraków: Lis - Grabowski, Świątko, Szota, Szot (64' Bentkowski), Bartosz, Plewka, Buksa (61' Balicki), Zdybowicz (69' Korczyk), Kumah, Morys.

Żółte kartki: Kałat - Szota, Bartosz.

Pcimianka Pcim - Clepardia Kraków 3-1
Sołtys, Chibueze i Lucky Friday.

LKS Jawiszowice - Cracovia II 1-10
Hałat 79' - Cecarić 10', 23', Wdowiak 16', 37', Piszczek 26', 36', 51', 61', 73', Rubio 90'.

Cracovia II: Wilk - Dimun, Pająk (46' Zaucha), Dąbrowski, Jarzynka (78' Kruppa), Cecarić (82' Bała), Helik, Pik, Wdowiak (46' Rubio), Strózik (68' Pituła), Filip Piszczek.

LKS Jawiszowice: Tworuszka - Kabała, Płonka, Jurczak, Nagi, Korczyk, Herman (66' Płonka), Hałat, Chrapek (70' Malina), Bednarczyk, Pyrlik (73' Szymoniak).

Żółte kartki: Pająk, Jarzynka, Dimun, Pik.

Orzeł Piaski Wielkie - Beskid Andrychów 1-2 (1-2)
Jurek 40' - Sanok 17', Różycki 28'.

Piłka nożna - Ekstraliga kobiet, 2. kolejka

AZS Wrocław - AZS UJ 0-3 (0-1)
Bolko 23', Nosalik 50', Maziarz 65'.

Lepszego początku sezonu Jagiellonki chyba nie mogły sobie wymarzyć. W trzech pierwszych spotkaniach zdobyły komplet punktów i aktulnie zajmują 2. miejsce w tabeli, mając na koncie tyle samo puntów co Medyk Konin. Co ważne, dwa z trzech spotkań zostały rozegrane na wyjeździe, a mimo to krakowskie zawodniczki zgarnęły pełną pulę. Najbliższy mecz , również wyjazdowy, rozegrają w sobotę, 24. sierpnia o godzinie 11:00 z Olimpią Szczecin. 

Wrocław: Bocian - Korda, Parka, Mularczyk (65' Przelicka), Homa, Turowska (60' Kufel), Kulig (85' Siepietowska), Jurczenko (80' Kopecka), Martyna Buś, Nowacka (70' Marcelina Buś), Czudecka.

AZS UJ: Klabis (80' Mochnacka) - Woźniak, Tracz, Bartosiewicz, Nieciąg, Maslova (57' Ładocha), Bolko, Nosalik, Wróbel (46' Brzyek), Wójcik (77' Gęslak), Maziarz (70' Dul).

Żółte kartki: Parka, Homa.

Piłka nożna - I Liga Kobiet, 1. kolejka

UKS Sparta Daleszyce - Wanda Kraków 4-2 (2-0)
Federica Dall'ara 17',38', 58', 85' - Kurkiewicz 65', Ożibko 79' (s.).

Nie udała się wyjazdowa inauguracja nowego sezonu podopiecznym trenera Krzysztofa Szota. "Wandeczki" przegrały na wyjeździe ze Spartą Daleszyce 2-4. Najbliższe spotkanie, na własnym stadionie rozegrają w sobotę, 24. sierpnia o godzinie 17:00 z ROW Rybnik. 

Sparta: Jakubowska - Ożibko, Kaleta, Lipa, Nowak - Tymowska (80' Patrycja Komisarczyk), Bednarska, Pawlik, Bera (55' Iwaniec) - Kamila Komisarczyk, Dall'ara (81' Stachurska).

Wanda: Jarocka - Mucha, Kaźmierowska (60' Gruca), Płaza, Zaporowska, Rusek (55' Kurkiewicz), Fiałek, Janus, Stachurska (72' Klimas), Bukowiec, Zabagło (46' Kozicka).

Żółte kartki: Mucha, Płaza, Zaporowska.

Roszady kadrowe w krakowskich klubach Lotto Ekstraklasy:

Otwarte jest okienko transferowe, które potrwa do końca sierpnia. Poniżej podajemy potwierdzone informacje dotyczące krakowskich klubów występujących w Lotto Ekstraklasie, oraz II i III lidze, które będziemy co tydzień aktualizować.

Cracovia - przyszli: 

Lukáš Hroššo - 32-letni bramkarz; dotychczas występował w: Nitrze, Slovanie Bratysława, Slovanie Liberec, Dukli Praga i Zagłębiu Sosnowiec. Cracovia podpisała z nim 3-letni kontrakt, począwszy od 1 lipca b.r. 

Rafael Lopes - 27-letni napastnik; dotychczas występował w portugalskich drużynach: AD Esposende, Varzim SC, Vitórii Setúbal, Moreirense FC, FC Penafiel, Académice Coimbra, GD Chaves, Boaviscie Porto i cypryjskiej Omónii Nikozja. Z Cracovią związał się 2-letnim kontraktem. 

Rubén López Huesca "Rubio" - 23-letni napastnik; dotychczas występował w hiszpańskich drużynach: Elche CF, Elche Ilicitano CF, CE L'Hospitalet, Real Zaragoza CD B i CD Alcoyano. Z Cracovią podpisał kontrakt na 3 lata. Prywatnie, jest bratem Carlitosa, grającego aktualnie w Legii Warszawa (wcześniej w Wiśle Kraków).

David Jablonský - 27-letni obrońca; dotychczas występował w czeskich drużynach: FK Teplice, FC Zenit Čáslav, FK Arsenal Česká Lípa, FK Ústí nad Labem, FK Baník Sokolov, Tom Tomsk i ostatnio w bułgarskiej Lewski Sofia. Z "Pasami" związał się trzyletnim kontraktem. 

Pelle van Amersfoort - 23-letni pomocnik; dotychczas występował w holenderskich drużynach: FC Haarlem, ADO '20 (Heemskerk), sc Heerenveen i Almere City FC.  Z drużyną trenera Probierza związał się trzyletnią umową. 

Kamil Pestka -po udanym Mundialu U-20, niespełna 21-letni obrońca powrócił do Cracovii z wypożyczenia do pierwszoligowego Chrobrego Głogów i będzie walczył o miejsce w pierwszym skladzie "Pasów".

Dorian Pituła -19-letni obrońca, wychowanek "Pasów" został włączony do drużyny seniorów, po ukończeniu wieku juniora.

Cracovia - odeszli:

Krystian Stępniowski -bramkarz, spędził w Cracovii 5 lat, z krótką przerwą na jedną rundę sezonu 2017/18, gdy był wypożyczony do Pogoni Siedlce. Rozegrał dwa spotkania ligowe. Jego umowa z "Pasami" zakończyła się i nie zostanie ona przedłużona. Podpisał dwuletnią umowę z Zagłębiem Sosnowiec.

Airam Cabrera - napastnik, spędził w Cracovii 1 sezon. Grając w drużynie "Pasów" rozegrał  27 spotkań i strzelił 14 bramek, zaliczając dodatkowo 2 asysty. Jego umowa wypożyczenia się zakończyła i wraca do hiszpańskiej UD Extremadury.

Adrian Danek - pomocnik, spędził w Cracovii 1 sezon, w którym rozegrał zaledwie jeden mecz. 24-latek ostatecznie powrócił do Sandecji Nowy Sącz, z której przyszedł rok temu do krakowskiego klubu. 

Gerard Oliva - napastnik, spędził w Cracovii 1 sezon, w którym rozegrał 3 mecze, strzelając 1 bramkę. Szybko, bo w sierpniu ub.r. zerwał więzadło krzyżowe i nie pojawił się więcej na boisku "Pasów".  Postanowił nie przedłużać kontraktu, który wygasa z końcem czerwca. 

Javi Hernández - pomocnik, po tym jak zgłosił w klubie, że otrzymał ofertę i chce odejść z Cracovii za darmo mimo trwającego kontraktu, został przez trenera odesłany ze zgrupowania i przeniesiony do rezerw Cracovii. Ostatecznie przeszedł do indyjskiego ATK na zasadzie transferu definitywnego.

Jakub Serafin - pomocnik, spędził w drużynie "Pasów" 1 sezon, w trakcie którego rozegrał 6 meczów w I drużynie. Został wypożyczony na rok do I-ligowej Puszczy Niepołomice.

Filip Majchrowicz -19-letni bramkarz, który 1,5 roku temu trafił do Cracovii z Polonii Warszawa przeszdł na zasadzie rocznego wypożyczenia do drugoligowej Resovii Rzeszów.

Marcin Budziński - pomocnik, po powrocie z Melbourne City spędził w Cracovii sezon 2018/2019. Podpisał kontrakt z Arką Gdynia, obowiązujący do 30.06.2020 r. z opcją przedłużenia o kolejny rok. 

Wisła - przyszli:

Rafał Janicki - 26-letni obrońca, występował w: Chemiku Police, Ruchu Chorzów, Lechii Gdańsk i ostatnio w Lechu Poznań.  Z krakowską Wisłą podpisał 2-letni kontrakt z opcją przedłużenia. 

Michał Mak - 27-letni pomocnik, występował w: Babiej Górze Sucha Beskidzka, Wiśle Kraków, Stadionie Śląskim Chorzów, Ruchu Radzionków, GKS-ie Bełchatów, Lechii Gdańsk, Arminii Bielefeld, Śląsku Wrocław.  Kontrakt z "Białą Gwiazdą" został podpisany na rok z opcją przedłużenia. 

David Niepsuj - 23-letni obrońca, wstępował w: Fortunie Wuppertal, Bayerze Leverkusen, Borussii Mönchengladbach, Fortunie Düsseldorf, Wuppertaler SV, VfL Bochum II, VfL Bochum i Pogoni Szczecin. Umowa została zawarta na 2 lata. 

Denys Bałaniuk - 22-letni napastnik, powrócił z rocznego wypożyczenia do Arsenału Kijów. W ukraińskiej ekstraklasie w poprzednim sezonie rozegrał 8 spotkań, nie zdobywając gola.

Kacper Chorążka - bramkarz, powrócił z wypożyczenia do III-ligowego Hutnika Kraków, w którym w rundzie wiosennej minionego sezonu rozegrał 9 spotkań. Został zgłoszony do rozgrywek w sezonie 2019/2020, a dodatkowo w jego kontrakcie aktywowano klauzulę, która przedłużyła go o kolejny rok - do końca czerwca 2020.  

Piotr Świątko - obrońca, powrócił z wypożyczenia do III-ligowego Hutnika Kraków, w którym w wiosną minionego sezonu rozegrał 12 spotkań i strzelił 1 bramkę. Wisła Kraków zgłosiła go do rogrywek w sezonie 2019/2020.

Jean Carlos Silva - 23-letni brazylijski napastnik z hiszpańskim obywatelstwem, występował w: CD Tenerife, CD Parla Escuela, juniorskich zespołach Realu Madryt, CF Fuenlabrada, Granada CF B, Granada CF, Club recreativo Granada. Podpisał dwuletnią umowę z opcją przedłużenia. 

Paweł Koncewicz-Żyłka -15-letni obrońca Unii Tarnów podpisał 3-letni profesjonalny kontrakt z Wisłą i został włączony do pierwszej drżyny.

Vivtor Moyà Martínez "Chuca" - 22-letni pomocnik, występował w: Kelme CF, Villarreal CF, CD Roda, Elche CF. Z drużyną Wisły Kraków podpisał 3-letni kontrakt. 

Serafin Szota - 20-letni obrońca, dotychczas grał w: Starcie Namysłów, Lechu Poznań, Zagłębiu Lubin i Odrze Opole. Z "Białą Gwiazdą" podpisał 3-letni kontrakt. 

Wisła - odeszli:

Matej Palčič - obrońca, z końcem czerwca wygasł mu kontrakt z Wisłą i nie został on przedłużony. W barwach "Białej Gwiazdy" spędził 1,5 roku, rozegrał 12 spotkań i zaliczył 2 gole. Nową umowę podpisał z mistrzem Mołdawii - Sheriffem Tiraspol.

Wojciech Słomka - pomocnik, wygasa mu kontrakt z Wisłą, który nie zostanie przedłużony. Do Wisły przyszedł jesienią 2016/2017, ale większą część tego czasu spędził na wypożyczeniu do GKS-u Katowice. W Wisle rozegrał zaledwie 6 spotkań.  Odszedł do pierwszoligowego Zagłębia Sosnowiec.

Tobiasz Weinzettel - bramkarz, dołączył do Wisły w trudnym momencie, na rundę wiosenną i jego krótki kontrakt wygasa z końcem przyszłego miesiąca. Zawodnik nie rozegrał żadnego spotkania w barwach Wisły, a umowa nie zostanie przedłużona. Aktualnie brak informacji o jego nowym klubie. 

Maciej Śliwa - pomocnik, z końcem czerwca wygasła jego umowa z Wisłą i nie została ona przedłużona. Śliwa, podpisał 4-letni kontrakt z Miedzią Legnica. Młody zawodnik był podstawowym graczem wiślackiej CLJ, a w pierwszej drużynie Wisły rozegrał 5 spotkań i strzelił 1 bramkę. 

Marko Kolar -napastnik, odszedł do holenderskiego FC Emmen. W ciągu prawie 2 sezonów spędzonych w Wiśle rozegrał 31 meczów w Ekstraklasie (26 z nich w poprzednim sezonie), zdobywając  11 bramek (wszystkie w poprzednim sezonie). Wisła otrzyma za niego kwotę odstępnego zapisaną w umowie z piłkarzem. Jak podała "Gazeta Krakowska" wyniesie ono 600 tys. Euro.

Sławomir Peszko - pomocnik, zakończyło się jego wypożyczenie z Lechii Gdańsk, do której były reprezentant Polski powrócił i został już zgłoszony do kadry na sezon 2019/2020. 

Rafał Pietrzak -obrońca, po wygaśnięciu kontraktu odszedł do belgijskiego Excelsior Mouscron, gdzie podpisał trzyletnią umowę. W poprzednim sezonie zagrał w barwach Wisły 36 spotkań i zdobył w nich trzy bramki.

Piłka nożna - II Liga

Garbarnia Kraków - przybyli:

Kamil Kuczak (Soła Oświęcim), Grzegorz Marszalik (Hutnik Kraków), Rafał Surmiak (Sokół Sieniawa), Krzysztof Szewczyk (Wiślanie Jaśkowice), Adrian Wójcik (Soła Oświęcim), Dorian Frątczak (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Tomasz Kołbon (Watra Białka Tatrzańska), Krystian Kujawa (ROW Rybnik), Jakub Kowalski (Górnik Łęczna), Bartosz Baran (rezerwy), Michał Feliks (rezerwy), Mateusz Duda (Soła Oświęcim), Adrian Jurkowski (Wigry Suwałki), Jan Klimek (Lech II Poznań), Mateusz Wyjadłowski (Soła Oświęcim).

Garbarnia Kraków - odeszli: 

Arkadiusz Garzeł (Hutnik Kraków), Krzysztof Kalemba (Wieczysta Kraków), Serhij Krykun (Resovia Rzeszów), Tomasz Ogar (Hutnik Kraków), Paweł Pyciak (Hutnik Kraków), Wojciech Wojcieszyński (Orzeł Ryczów), Marcin Cabaj (Wiślanie Jaśkowice), Michał Czekaj (Radunia Stężyca), Maciej Firlej (Pogoń Siedlce), Szymon Kiebzak (GKS Katowice), Przemysław Lech (Bytovia Bytów), Dawid Nowak (szuka klubu), Remigiusz Szywacz (Olimpia Grudziądz), Filip Wójcik (Stal Stalowa Wola), Damian Nieśmiałowski (GKS II Tychy), Grzegorz Gawle (Cracovia II). 


Piłka nożna -III Liga

Hutnik Kraków - przybyli:

Arkadiusz Garzeł (Garbarnia Kraków), Paweł Pyciak (Garbarnia Kraków), Tomasz Ogar (Garbarnia Kraków), Mateusz Gamrot (ŁKS Łódź), Karol Wątroba (Słomniczanka Słomniki), Piotr Cholewa (juniorzy), Kacper Szewczyk (juniorzy).

Hutnik Kraków - odeszli:

Błażej Radwanek (Zagłębie Sosnowiec), Grzegorz Marszalik (Garbarnia Kraków), Dariusz Gawęcki (Wieczysta Kraków), Piotr Świątko (powrót z wyp.do Wisły Kraków), Kacper Chorążka (powrót z wyp.do Wisły Kraków), Jakub Ptak (Sokół Kocmyrzów), Mateusz Kotwica (Wiślanie Jaśkowice), Mariusz Bienias (Wiślanie Jaśkowice), Kamil Sosna, Wiktor Nowak, Konrad Bukowczan, Mikołaj Ogonowski, Gor Sargsyan (szukają klubu).
Źródło:https://tiny.pl/tfz2p


Fot. Małgorzata Skiba

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.