PILNE

Porywający thriller na zimowe wieczory! [KONKURS]

23 grudnia 2019 Apetyt na Kraków
Jakub Kot

Redaktor Naczelny

Wydawnictwo HarperCollins wydało kolejną książkę autorstwa Karin Slaughter. Jest to autorka thrillerów i kryminałów regularnie notowanych na międzynarodowych listach bestsellerów. Na całym świecie wydrukowano ponad 35 milionów egzemplarzy jej książek. Poprzez swoje powieści walczy o prawo do głośnego mówienia o przemocy, której ofiarą każdego dnia padają tysiące kobiet na świecie. Jej powieści są bezpośrednie, mocne i bardzo obrazowe, a jej twórczość docenili m.in. Camilla Läckberg, Tess Gerritsen i James Patterson.

Ostatnia wdowa to porywający thriller kryminalny. Podczas rodzinnych zakupów uprowadzona zostaje Michelle Spivey, matka opuszczająca sklep z jedenastoletnią córką.Policyjne śledztwo trwa, a mąż błaga o jej uwolnienie, jednak bez skutku. Nikt nie wie gdzie podziała się Michelle. Miesiąc później, niedzielnym popołudniem popołudnie lekarka sądowa Sara Linton jest na lunchu ze swoim chłopakiem, Willem Trentem, agentem Georgia Bureau of Investigation, a ich spokojny posiłek przerywa gwałtowne wycie syren. Mimo że oboje są profesjoalistami, to jednak instynkt ich zawiódł i Sara stała się zakładniczką, a Will został zmuszony do pracy pod przykrywką. Dalsze wydarzemia pozwolą im zrozumieć co tak naprawdę stało się z Michelle Spivey.

Opinie o autorce naprawdę zachęcają do zapoznania się z jej najnowszą powieścią, szczególnie, że producenci filmowi i telewizyjni zakupili prawa do Dobrej córki i Układanki.
http://www.harpercollins.pl/ksiazka,4594,ostatnia-wdowa.html

Tess Gerritsen:Pisarka, która niczego się nie boi. Jedna z najznakomitszych autorek thrillerów.

Gillian Flynn:Dostrzeganie szczegółów i prawdy przez Karin Slaughter nie ma sobie równych... Poszłabym za nią wszędzie.

Washington Post:Wszystkie książki Slaughter... są satysfakcjonująco zaskakujące i wiarygodne, ale to cudowny dar opisywania wyróżnia Slaughter spośród innych pisarzy thrillerów... 

Pozostałe pozycje autorki dostępne są na stronie Wydawnictwa HarperCollins:Moje śliczne,Ofiara,Dobra córka,Układanka,Na wagę złota,Serce jak lód iOstatnie tchnienie. 


Fot. Materiały prasowe

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.