PILNE

Poszerzenie Strefy Płatnego Parkowania już od niedzieli

23 lipca 2020 Komunikacja
Autor:  Redakcja

Fot. Materiały prasowe

Poszerzenie obecnych obszarów i pojawienie się nowych sektorów w Strefie Płatnego Parkowania. Takie zmiany czekają mieszkańców Krakowa już od najbliższej niedzieli.

W niedzielę, 26 lipca, strefa powiększy się o dalszą część Krowodrzy, Zwierzyńca oraz Grzegórzek - poszerzone zostaną dotychczasowe sektory B6C8, C9C16. Dodatkowo pojawi się też nowy sektor C21 - obszar między ulicami Kapelanka, Brożka, Wadowicką i Konopnickiej. Z kolei w piątek, 31 lipca strefa powiększy się o nowy sektor C7 - między ulicami Emaus i królowej Jadwigi, do Piastowskiej.

Od tej pory postój na ulicach włączonych w płatną strefę będzie płatny, a mieszkańcy zobowiązani będą do zakupu abonamentu mieszkańca, który mogą nabyć obecnie na preferencyjnych warunkach. Abonament w wysokości 10 zł/miesiąc można zakupić stacjonarnie w biurze Strefy Płatnego Parkowania na ul. Reymonta. 

Na przełomie czerwca i lipca został uruchomiony także "Mobilny Punkt Informacyjny, w którym mieszkańcy mogą zdobyć informacje dotyczące poszerzenia strefy oraz pobrać materiały informacyjne. .

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.