PILNE

Restaurant Week w Krakowie

26 stycznia 2017 Apetyt na Kraków
Autor:  MB

CC0 License

Festiwal najlepszych restauracji odbędzie się równocześnie w Krakowie i Warszawie. To okazja do skosztowania dań autorstwa wybitnych szefów kuchni z najlepszych polskich restauracji. W tym roku wydarzenie odbywa się pod hasłem „FINE DINING WEEK. Pięciodaniowe doświadczenie restauracyjne”.

Restaurant Week jest imprezą skierowaną do miłośników wykwintnych i oryginalnych smaków, którzy dzięki tej inicjatywie mogą ich spróbować w specjalnej festiwalowej cenie 119 zł. W tym roku odbędzie się w dniach 20-28 lutego. W każdej z biorących w nim udział restauracji zaserwowanych zostanie pięć dań przygotowanych specjalnie z tej okazji.

Festiwal jest organizowany od 2014 roku przez pasjonatów kulinariów, którzy do programu imprezy wybierają miejsca nie tylko z najlepszym jedzeniem, ale też autorskim, oryginalnym menu. Biorą w nim udział cenione polskie restauracje, zauważone między innymi przez przewodników Michelin i Geault&Milleau. Inicjatywa promuje polską scenę restauracyjną, ma na celu jej rozwój i przybliżanie jej szerokiej oferty gościom festiwalu.

Aby wziąć udział w Restaurant Week należy wejść na stronę restaurantweek.pl, zarejestrować się oraz wybrać miejsce, dzień, godzinę, liczbę osób oraz menu.

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.