PILNE

Świąteczne Targi Rzeczy Wyjątkowych

18 listopada 2019 Kultura
Jakub Kot

Redaktor Naczelny

Unikatowe i wykonane ręcznie przez lokalnych rzemieślników. Właśnie takie przedmioty będzie można znaleźć na Świątecznych Targach Rzeczy Wyjątkowych, które odbędą się na Rynku Podgórskim w dniach 30 listopada - 1 grudnia, w godz. 11.00-20.00. Na odwiedzających czeka również mnóstwo atrakcji, m.in. 100-letnia karuzela wiktoriańska, wizyta św. Mikołaja i bożonarodzeniowe przysmaki. 

W ramach targów swoje produkty - unikatowe, wykonane ręcznie - sprzedają głównie lokalni rzemieślnicy. To doskonała okazja, by zdobyć dla bliskich jedyne w swoim rodzaju świąteczne prezenty prosto od serca. Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji, dzięki którym będzie można dać się ponieść atmosferze nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

W programie znalazły się m.in.: 100-letnia karuzela wiktoriańska, wizyta św. Mikołaja, występy sceniczne czy warsztaty i teatrzyk dla dzieci. Nie zawiodą się również miłośnicy świątecznych przysmaków - będzie na nich czekać pokaźna strefa gastronomiczna.

Szczegółowy program Świątecznych Targów Rzeczy Wyjątkowych 2019 będzie dostępny już niebawem na stronie internetowej targi.podgorze.pl

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Fot. materiały prasowe 

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.