PILNE

Wieczorne utrudnienia na ul. Stradomskiej

08 sierpnia 2018 Komunikacja
Autor:  Jakub Kot

Uwaga pasażerowie! W nocy ze środy na czwartek będą prowadzone prace serwisowe przy torowisku tramwajowym na skrzyżowaniu ulic Dietla i Stradomskiej. W związku z tym od około godziny 21 do końca kursów zostanie wyłączony ruch tramwajowy na ulicach Stradomskiej i św. Gertrudy w kierunku placu Wszystkich Świętych i Poczty Głównej.


W tym czasie linie tramwajowe będą kursować po trasach zmienionych:

  • nr 6- z Kurdwanowa P+R do przystanku "Stradom" bez zmian, następnie ul. Dietla, Starowiślną, św. Gertrudy, Dominikańską i dalej po swojej stałej trasie na Salwator. W kierunku przeciwnym tramwaje będą kursować bez zmian.
  • nr 8- z Borku Fałęckiego do przystanku do przystanku "Stradom" bez zmian, następnie ul. Dietla, Starowiślną, św. Gertrudy, Dominikańską i dalej po swojej stałej trasie do Bronowic Małych. W kierunku przeciwnym tramwaje będą kursować bez zmian.
  • nr 10- z Łagiewnik do przystanku "Stradom" bez zmian, następnie ul. Dietla i Starowiślną do przystanku "Poczta Główna", gdzie linia wróci na swoją trasę do Kopca Wandy. W kierunku przeciwnym tramwaje będą kursować bez zmian.
  • nr 13- z Nowego Bieżanowa P+R do przystanku "Stradom" bez zmian, następnie ul. Dietla, Starowiślną, św. Gertrudy, Dominikańską i dalej po swojej stałej trasie do Bronowic. W kierunku przeciwnym tramwaje będą kursować bez zmian.
  • nr 18 - z Czerwonych Maków P+R do przystanku "Stradom" bez zmian, następnie ul. Dietla, Starowiślną, św. Gertrudy, Dominikańską i dalej po swojej stałej trasie na Krowodrzę Górkę. W kierunku przeciwnym tramwaje będą kursować bez zmian.

Fot. ZIKiT 

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.