PILNE

YouTube pod Wawelem

28 sierpnia 2019 Kultura
Jakub Kot

Redaktor Naczelny

W ostatnią sobotę sierpnia odbędzie się kolejna edycja najważniejszej imprezy dla twórców i fanów YouTube'a. Jak co roku, na odwiedzających będzie czekać możliwość spotkania z największymi polskimi twórcami i wzięcia udziału w licznych atrakcjach, przygotowanych przez organizatorów. 

Współorganizatorem wydarzenia i zarazem jego głównym partnerem ponownie zostało Miasto Kraków. Podobnie, jak w poprzednich edycjach, współpraca zaowocuje powstaniem filmów promujących miasto i samo wydarzenie.

Wydarzenie po raz trzeci z kolei odbędzie się w krakowskiej TAURON Arenie. Ubiegłoroczna edycja zgromadziła 22 tysiące osób i ponad 150 najbardziej wpływowych polskich youtuberów. Tegoroczna odsłona to nie tylko możliwość spotkania się z influencerami, ale również szansa, żeby szerzej spojrzeć na polską scenę YouTube'a, zaobserwować nowe trendy czy odkryć przyszłe gwiazdy internetu. Organizatorzy zakładają, że tegoroczna edycja powinna przyciągnąć jeszcze więcej fanów. Wśród zaproszonych twórców ponownie znajdują się najbardziej rozpoznawalne gwiazdy świata internetu. Ponad 200 rodzimych youtuberów, tiktokerów oraz instagramerów przejmie na jeden dzień krakowską halę widowiskową, żeby móc się spotkać i porozmawiać ze swoimi fanami, a także rozdać autografy i udzielić wywiadów.

Organizatorem MeetUp 2019 jest agencja GetHero. Agencja zajmuje się współpracą z twórcami i zrzesza influencerów w ramach sieci partnerskiej YouTube. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, ale organizatorzy przewidują możliwość zakupu limitowanych biletów, gwarantujących ominięcie kolejek, wcześniejsze wejście na wydarzenie czy dostęp do specjalnych stref premium.

Więcej informacji będzie można znaleźć na stronie internetowej MeetUp-a 2019Fot. materiały prasowe 

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.