PILNE

ZOO ogłasza konkurs dla dzieci

04 grudnia 2019 Apetyt na Kraków
Jakub Kot

Redaktor Naczelny

Krakowski ogród zoologiczny organizuje dla dzieci konkurs plastyczny - na najlepszą ozdobę choinkową z motywem zwierzęcym. Prace, które można składać do wtorku, 10 grudnia, będą oceniane w trzech kategoriach: wykonane przez dzieci przedszkolne, uczniów klas I-III szkoły podstawowej oraz uczniów klas IV-V szkoły podstawowej. Nagrody zostaną wręczone we wtorek, 17 grudnia o godz. 12.00 w żyrafiarni. 

Ozdoby muszą zawierać motywy zwierzęce. Mogą być wykonane z dowolnych materiałów - przykładowo z drewna, wikliny, tkaniny, plastiku, tworzywa naturalnego, styropianu itp. Jedną, samodzielnie wykonaną ozdobę można przysłać lub przynieść osobiście do działu hodowlanego krakowskiego ogrodu zoologicznego. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez komisję konkursową na podstawie oceny prac. Jury weźmie pod uwagę pomysłowość, estetykę i oryginalność ozdób.

Zoo ogłosi wyniki w czwartek, 12 grudnia na stronie www.zoo-krakow.pl. Nagrody zostaną przyznane w każdej z trzech kategorii. Wręczenie odbędzie się we wtorek, 17 grudnia o godz. 12.00 w żyrafiarni. Potem uczestnicy zostaną zaproszeni do wspólnego ubierania choinki, która stanie pod altaną.

Więcej informacji o konkursie na :zoo-krakow.pl


Fot. ZOO

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.